O nas

Julianus Inkasso Sp. z o. o jest firmą windykacyjną, która prowadzi działalność w Polsce od 2013 roku. Od 2022 jesteśmy częścią Aktiva Finance Group – grupy o długoletniej tradycji oferującej usługi finansowe na indywidualne potrzeby na terenie Estonii, Łotwy, Litwy, a teraz również i Polski.

Wspieramy firmy w zarządzaniu ich środkami, aby mogły skupić się na swojej głównej działalności. Kompleksowo zajmujemy się obsługą długów – uczestniczymy w negocjacjach, reprezentujemy Klientów podczas rutynowych postępowań windykacyjnych i egzekucyjnych oraz w skomplikowanych sprawach upadłościowych, reorganizacyjnych lub sukcesji. Wspieramy wierzycieli w odzyskiwaniu środków finansowych, zakupując portfele wierzytelności.

Julianus Inkasso to Zespół doświadczonych doradców, którzy zapewniają pełne wsparcie w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań, troszcząc się o utrzymywanie dobrych relacji pomiędzy stronami na każdym etapie prowadzenia sprawy.

Referencje

Dlaczego my

  • Doświadczony Zespół, który aktywnie wspiera Klientów w odzyskiwaniu należności i obsłudze długów, zapewniając fachową pomoc prawną i finansową
  • Wysoka skuteczność, o czym świadczą tysiące przeprowadzonych postępowań i zadowolonych Klientów
  • Kompleksowa obsługa osób fizycznych oraz małych, średnich, a także dużych firm, którym oferujemy najlepsze rozwiązania w zakresie analizy problemów finansowych i procesów negocjacyjnych.

Julianus group w liczbach

Partnerów

postępowań sądowych rocznie

dziennie obsługiwanych zapytań

prowadzonych postępowań windykacyjnych

EUR odzyskanych wierzytelności rocznie

CHCESZ POROZMAWIAĆ?

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00.

+48 22 104 30 50
kontakt@julianus.pl